مسئولان خدمات تکسی «آنلاین منزل»، در گفت‌و‌گو با سلام‌وطندار می‌گویند که از یک ماه به این سو، فعالیت شان را در کابل آغاز کرده اند و در چهارراهی‌های مختلف شهر کابل ۴ تا ۵ تکسی برای انتقال مسافران از یک مسیر به مسیر دیگر فعالیت می‌کند.

حامد تصمیم، مسئول بازاریابی خدمات تکسی «آنلاین منزل»، می‌گوید که هم‌اکنون در مسیرهای مرکزی شهر، روزانه ۳۰۰ تا ۳۵۰ مشتری دارند.

او می‌افزاید: «ما روزانه در تمام چهارراهی‌های شهر کابل ۴ تا ۵ تکسی برای انتقال مسافران داریم و مشخص در مسیرهای شهرنو، تایمنی، ارزان‌قیمت و سرای شمالی فعالیت می‌کنیم.»

سلام‌وطندار را در تلگرام دنبال کنید

نعمان، باشنده‌ی منطقه‌ی «تایمنی» شهر کابل که از خدمات تکسی «آنلاین منزل» استفاده می‌کند، می‌گوید که او در گوشی هوشمندش اپلیکیشن تکسی آنلاین منزل را دانلود کرده است و از این پس به هر جای شهر که نیاز داشته باشد، می‌تواند از طریق این اپلیکیشن تکسی را به پیش دروازه‌ی خانه‌ی شان بخواهد و به جای مورد نظر سفر کند.

او می‌افزاید: «من از خانه اگر بخواهم به شهر بروم، از طریق اپلیکیشن تکسی آنلاین منزل، تکسی پیش خانه می‌خواهم و به جای دل‌خواهم می‌روم.»

عبدالسلام، باشنده‌ی شهرنو کابل، می‌گوید که خدمات تکسی «آنلاین منزل» بر اساس کیلومتر، بهای تکسی‌ها را تعیین کرده و به هر کیلومتر ۳۰ افغانی تعیین شده است.

سلام‌وطندار را در شبکه‌ی «ایکس» دنبال کنید

او می‌افزاید: «سهولت‌های خدمات تکسی آنلاین منزل بیش‌تر است و ما به دل راحت از یک مسیر به مسیر دیگر می‌رویم و از مردم می‌خواهیم که از این خدمات حمایت کنند.»

با این همه، مسئولان خدمات تکسی «آنلاین منزل»، می‌گویند که شناس‌نامه، جواز سیر و سند رانندگی هر راننده، نزد آنان ثبت است و شهروندان به راحتی و سهولت می‌توانند از یک جا به جای دیگر سفر کنند.

گفتنی است که پیش از این، خدمات آنلاین «ببر» در شهر کابل فعالیت داشت که پس از چهار سال فعالیت، با داشتن چهار هزار مشتری به علت مشکلات اقتصادی فعالیتش را متوقف کرد.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: