مسئولان وزارت امور داخلۀ امارت اسلامی افغانستان می‌گویند که چاشت امروز از یک حمله بر ریاست عمومی پاسپورت این وزارت در کابل جلوگیری و حمله‌کننده پیش از انجام حمله کشته شده است.

عقیل‌جان عزام، معاون سخنگوی وزارت داخله گفته است که حمله‌کننده چاشت امروز می‌خواست وارد ریاست عمومی پاسپورت کابل شود که توسط نیروهای امنیتی این ریاست شناسایی و کشته شده است.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

معاون سخنگوی وزارت داخله افزوده که در این روی‌داد به کسی آسیب نرسیده و تنها حمله‌کننده کشته شده است. مسئولیت این حمله را هنوز فرد یا گروهی برعهده نگرفته است.

حمله بر ریاست عمومی پاسپورت کابل در حالی انجام می‌شود که این ریاست روزهای پنج‌شنبه را به توزیع گذرنامه به نیروهای امارت اسلامی و خانواده‌های آنان اختصاص داده است. گفتنی‌ست که روزانه صدها تن به ریاست عمومی پاسپورت کابل مراجعه می‌کنند که به‌دلیل ازدحام بیش از حد، کنترل آنان مشکل است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

مسئولان ریاست عمومی پاسپورت بارها در نشست‌های رسانه‌یی از شهروندان خواسته‌اند که براساس نوبت خود به این ریاست مراجعه کنند و با مراجعۀ بدون نوبت سبب ازدحام بی‌مورد نشوند. لازم به یادآوری‌ست که ریاست عمومی پاسپورت کابل حدود یک ماه پیش به‌دلیل مشکلات فنی تعطیل شده بود و یک‌شنبۀ هفتۀ جاری فعالیتش را دوباره از سر گرفت.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: