شماری از مسافران شاهراه غور_هرات و باشنده‌گان برخی از ولسوالی‌های ولایت غور می‌گویند که به دلیل ریزش برف و توفان شدید صبح امروز در برخی از ولسوالی‌های این ولایت، راه‌های رفت‌وآمد به روی ترافیک بسته و آنان با مشکلات بسیاری روبه‌رو شده‌اند.

آنان به سلام‌وطندار می‌گویند که به شمول شاهراه غور_هرات و غور_کابل، تمام راه‌های ولسوالی‌های این ولایت با مرکز بسته شده است.

به گفتۀ آنان، اگر دولت برای بازگشایی این مسیرها توجه جدی نکند،‌ آنان با مشکلات بسیاری روبه‌رو خواهند شد و بیماران‌شان به وقت به مرکزهای درمانی نخواهند رسید.

مسئولان ریاست فواید عامۀ غور با تأیید این موضوع می‌گویند، آنان تلاش می‌کنند تا راه‌ها را با بهترشدن هوا به روی مسافران و مردم باز کنند.

عبدالمجید صمیم، رئیس فواید عامۀ ولایت غور می‌گوید، برف‌باری‌های امروز به‌ شمول شاهراه‌ها، تمام راه‌های ۹ ولسوالی این ولایت را به روی رفت‌وآمد مردم و مسافران بسته است.

آقای صمیم از تمام مردم می‌خواهد که تا بهترشدن وضعیت هوا و بازگشایی شاهراه‌ها، به هیچ جایی سفر نکنند.

غور، در غرب کشور از ولایت‌های کوهستانی‌ست که هم‌واره به دلیل ریزش برف و باران در فصل زمستان، راه‌های آن به روی رفت‌وآمد بسته می‌شود و این مشکل سبب تلف‌شدن عده‌یی از مسافران می‌شود.

این در حالی‌ست که روز گذشته ریاست هواشناسی کشور از احتمال ریزش برف و باران با سیلاب‌های آنی در ۲۸ ولایت،‌ از جمله ولایت غور هشدار داده بود.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: