مسئولان ریاست مبارزه با حوادث طبیعی پنجشیر از بسته‌شدن راه‌های مواصلاتی ولسوالی‌های دره و آبشار این ولایت به‌دلیل آب‌خیزی دریا در نتیجۀ جاری‌شدن سیل، خبر داده‌اند.

نصرالله ملک‌زاده، رئیس اطلاعات و فرهنگ پنجشیر، از قول احمدضیا یزدانی، رئیس مبارزه با حوادث طبیعی این ولایت، به سلام‌وطندار می‌گوید که آب‌خیزی‌های ناشی از بارش باران‌های نیرومند و سرازیرشدن سیل از چند روز به این‌سو در این ولایت، سبب بسته‌شدن راه‌های مواصلاتی دو ولسوالی نام‌برده شده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

آقای ملک‌زاده می‌افزاید که در نتیجۀ بالاآمدن سطح آب دریا، هم‌اکنون راه‌های مواصلاتی برخی از روستاها در ولسوالی‌های دره و آبشار با مرکز این دو ولسوالی به کلی قطع شده است.

در همین حال، مسئولان ریاست مبارزه با حوادث طبیعی پنجشیر گفته که آنان در هماهنگی با کمیتۀ اضطرار ولایتی و دیگر نهادهای ذی‌ربط، در تلاش بازگشایی مناطق بسته‌شده‌ اند.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

با این حال، محب‌الله عمری، ولسوال دره، به سلام‌وطندار می‌گوید که این آب‌خیزی‌ها یک پُل موتررَو را در این ولسوالی زیر گرفته و هم‌اکنون سبب بسته‌شدن راه‌های مواصلاتی روستاهای «قلعۀ اسفندیار، خواجه و عبدالله‎‌خیل» این ولسوالی شده است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: