ادارۀ اصلاحات اداری و خدمات ملکی امروز با وزارت‌های امور مهاجران و عودت‌کننده‌گان و کار و امور اجتماعی، توافق‌نامه‌های هم‌کاری و با وزارت تحصیلات عالی و ادارۀ تعلمیات تخنیکی و مسلکی تفاهم‌نامه‌های هم‌کاری امضا کرد.

مسئولان این اداره‌ها می‌گویند که روند ساده‌سازی پروسه‌های کاری شامل بخش‌های استخدام، تقویت ظرفیت کارمندان، رسیده‌گی به شکایت مراجعان و توزیع شفاف کمک‌های بشردوستانه می‌شود.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

بریالی ابدالی، رئیس ساده‌سازی پروسه‌های اداری خدمات ملکی می‌گوید که ایجاد سهولت برای مراجعان، بهبود عرضۀ خدمات و ازبین‌بردن فساد اداری، از اهداف امضای این توافق‌نامه‌ها و تفاهم‌نامه‌هاست.

رئیس ساده‌سازی پروسه‌های اداری خدمات ملکی می‌افزاید که روند ساده‌سازی پروسه‌های کاری عملاً در شماری از اداره‌های دولتی آغاز شده است.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

در همین حال، غلام‌حیدر شهامت، رئیس ادارۀ تعلیمات تخنیکی و مسلکی، در این برنامه می‌گوید که روند ساده‌سازی کاری در اداره‌های دولتی باید به‌طور شفاف و در هماهنگی با دیگر نهادها اجرا شود.

اداره‌های دولتی در حالی از امضای توافق‌نامه‌ها و تفاهم‌نامه‌‌های هم‌کاری برای تسریع کارهای اداری خبر می‌دهند که پیش از این طولانی‌شدن پروسه‌های کاری در اداره‌های دولتی انتقاد شهروندان را به‌دنبال داشته است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: