Asset 1SWN

حملۀ نیروهای کماندو بر پولیس پس از توقف «۱۰ موتر زرهی مشکوک» در بغلان

Baghlan

شماری از سربازان پولیس در ولسوالی دوشی ولایت بغلان می‌گویند که نیروهای کماندو با حمله بر آنان، یک پاسگاه و ایست‌ بازرسی‌شان را ویران کرده‌اند.

این سربازان پولیس می‌گویند، هنگامی مورد حملۀ نیروهای کماندو قرار گرفتند که آنان بیش از ۱۰ موتر زرهی مشکوک را برای بازررسی متوقف کرده بودند. آنان ادعا می‌کنند که نیروهای کماندو پس از درگیری شدید، پاسگاه آنان را ویران کرده و شماری از نیروهای پولیس را با یک تانک زرهی و تمامی تجهیزات این پاسگاه با خود برده‌اند.

نبی‌الله و نورمحمد، دو تن از سربازان پولیس در ولسوالی دوشی می‌گویند که نیروهای کماندو آنان را بی‌رحمانه لت‌و‌کوب کرده‌اند.

محمد‌الله، پزشک در شفاخانۀ ولایتی شهر پلخمری می‌گوید، از این روی‌داد پنج زخمی نیروهای امنیتی به این شفاخانه منتقل شده‌اند که وضعیت دو تن از آنان وخیم می‌باشد.

شماری از باشنده‌گان محل و گواهان می‌گویند، حملۀ نیروهای کماندو بر پاسگاه پولیس به اندازه‌یی شدید بود که آنان فکر کردند طالبان بر این ولسوالی حمله کرده‌اند.

دیدگاه نیروهای کماندو در ولایت بغلان را در این باره به‌دست آورده نتوانستیم. اما منابع امنیتی در بغلان می‌گویند که برای رسیده‌گی به این موضوع هیأتی از سوی والی بغلان گماشته شده است.

شماری از بزرگان ولسوالی دوشی می‌گویند، اگر نهادهای امنیتی این موضوع را به گونۀ جدی بررسی نکنند و از سربازان زخمی پوزش خواسته نشود، آنان دست به اعتراض‌هایی خواهند زد.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام