Asset 1SWN

سلام وطندار

پزشکی که بر یک کودک بیمار ۱۰ ساله تجاوزجنسی کرده بود، بازداشت شد

Doctor

امرالله صالح، معاون نخست ریاست‌جمهوری می‌گوید، پولیس کابل پزشکی را که به ‌گونۀ مکرر بر یک کودک بیمار ده سالۀ پسر تجاوزجنسی کرده بود، بازداشت کرده است.

او صبح امروز (شنبه، ۸ قوس/آذر) در صفحۀ فیسبوکش نوشته است که به ریاست دفترش هدایت داده تا از وزارت صحت بخواهد که جواز طبابت این پزشک را لغو کند تا پس از رهایی از زندان، به نام داکتر در جامعه جای نداشته باشد.

آقای صالح از این پزشک نام گرفته و او را «درنده خوی و ابلیس صفت» خوانده است. این پزشک در شفاخانه‌یی در حوزۀ شانزدهم شهر کابل کار می‌کرد.

معاون نخست ریاست جمهوری در بارۀ جان باختن محمدرفیع رفیق صدیقی، رئیس پیشین عملیاتی تلویزیون خصوصی خورشید می‌گوید که قضیه کشته‌شدن کارمند این تلویزیون تروریستی نیست بل‌که جنایی است. او می‌افزاید که تمام جزییات در ریاست تحقیقات جنایی وزارت داخله موجود است. به گفتۀ آقای صالح خانوادۀ این روزنامه نگار خواسته‌اند که به خاطر حرمت متوفا و حفظ عزت خانوادۀ‌شان جزییات نشر نشود.

اجساد آقای صدیقی و یک همکارش شام پنج‌شنبۀ گذشته، ششم قوس در ولسوالی استالف کابل پیدا شد.

خواجه محمد حنیف صدیقی، ولسوال قره‌باغ ولایت کابل با تأیید این خبر به سلام‌وطندار می‌گوید، محمدرفیع رفیق صدیقی، رئیس پیشین عملیاتی تلویزیون خورشید و یک همکارش به نام فهمیه در نتیجۀ مسموم‌شدن جان باخته‌اند.

اما طارق آرین، سخنگوی وزارت داخله گفته است که آقای صدیقی و همکارش به دلیل گاز گرفته‌گی جان باخته‌اند.

از سوی دیگر آقای صالح می‌گوید که از مجموع ۳۷۰۰ فرد متهم به ارتکاب جرایم، تاکنون ۹۰۰ تن شان بازداشت شده‌اند. او از مردم خواسته است که در بازداشت این افراد با پولیس همکاری کنند.

او در بارۀ حملات راکتی هفتۀ گذشته بر بخش‌هایی از شهر کابل گفته است که به سرنخ‌هایی دست یافته‌اند و هر گاه پیشرفتی صورت گرفت با مردم شریک می‌سازد.

در نتیجۀ این حملات راکتی دست‌کم ۱۰ تن کشته و ۵۱ تن دیگر زخمی شدند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام