دفتر رسانه‌های والی لغمان اعلام کرده است که در نتیجۀ یک روی‌داد ترافیکی در مربوطات شاهراه کابل_جلال‌آباد، ۳ تن کشته و ۸ تن دیگر شدید زخمی شده‌اند. این روی‌داد پیش از چاشت امروز در ساحۀ «مشل» این شاهراه در اثر برخورد یک موتر مسافربری نوع کرولا با یک موتر مسافربری «تو دی» رخ داده است.

مسئولان محلی ننگرهار گفته که زخمیان روی‌داد برای درمان به شفاخانۀ حوزوی این ولایت منتقل شده‌اند. به گفتۀ مسئولان، این روی‌داد در اثر بی‌پروایی راننده‌گان رخ داده است.

سلام‌وطندار فارسی را در توییتر دنبال کنید

دو تن از کشته‌شده‌گان روی‌داد ترافیکی در شاهراه کابل_جلال‌آباد

شاهراه کابل_جلال‌آباد، از شاهراه‌های پُرازدحام کشور است که روزانه ده‌ها موتر از این مسیر رفت‌وآمد می‌کنند و برخی وقت‌ها گواه روی‌دادهای خونین ترافیکی می‌باشد.

این در حالی‌ست که شب گذشته هم در نتیجۀ یک روی‌داد ترافیکی در مربوطات شهر میدان‌شهر، مرکز ولایت میدان‌وردک یک تن کشته شده است و ۱۷ تن دیگر به‌شمول زنان و کودکان زخم برداشته‌اند.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

به گفتۀ مسئولان محلی میدان‌وردک، این روی‌داد در نتیجۀ برخورد یک موتر مسافربری نوع «۴۰۴» با یک موتر باربری در نزدیکی لوای ارتش میدان‌شهر رخ داده است.

موتر «تو دی» که در روی‌داد ترافیکی شاهراه کابل_جلال‌آباد تخریب شده است

از سوی دیگر، یک تن امروز در ولایت هلمند نیز در نتیجۀ روی‌داد ترافیکی جان داده است. به گفتۀ مسئولان محلی هلمند، این روی‌داد در مربوطات ولسوالی سنگین این ولایت در نتیجۀ برخورد یک موترسایکل با یک بایسکل رخ داده که در نتیجه رانندۀ بایسکل در این روی‌داد جان داده است.

لازم به یادآوری‌ست که روی‌دادهای ترافیکی در این اواخر در شماری از ولایت‌ها افزایش یافته و شماری کشته و زخمی برجای گذاشته است. مسئولان و مردم، دلیل این روی‌دادها را بی‌پروایی راننده‌گان و خرابی جاده‌ها عنوان می‌کنند.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: