باشنده‌گان منطقۀ «درۀ تنگی» ولسوالی سیدآباد ولایت میدان‌وردک می‌گویند جسدهای دو مرد را از مربوطات این ولسوالی یافت کرده‌اند که هفتۀ گذشته توسط افراد مسلح ناشناس ربوده شده بودند.

خیرالله، یک تن از باشنده‌گان ولسوالی سیدآباد، به سلام‌وطندار می‌گوید که افراد کشته‌شده یک هفته پیش از بازار «قلعۀ‌ امیر» منطقۀ «درۀ تنگی‌» این ولسوالی توسط افراد مسلح ناشناس ربوده شده بودند و جسدهای‌شان صبح امروز در همین منطقه در کنار دریا یافت شده‌ است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

خیرالله می‌افزاید که کشته‌شده‌گان، باشنده‌گان منطقۀ «درۀ تنگی‌» ولسوالی سیدآباد اند و با هیچ‌ کسی دشمنی شخصی نداشتند. او از مسئولان امنیتی امارت اسلامی می‌خواهد که در پیوند به این روی‌داد بررسی‌های همه‌جانبه کنند و عاملان آن را به پنجۀ قانون بسپارند.

در همین حال، صفی‌الله، رئیس اطلاعات و فرهنگ میدان‌وردک با تأیید روی‌داد می‌گوید که مسئولان امارت اسلامی بررسی‌های‌شان را در این زمینه انجام می‌دهند و جرئیات آن را به‌زودی با رسانه‌ها شریک می‌کنند.

سلام‌وطندار فارسی را در تلگرام دنبال کنید

این روی‌داد در حالی رخ داده است که با سقوط دولت پیشین، در شماری از ولایت‌های کشور جسدهای برخی از کارمندان دولت پیشین چند روز پس از ربوده‌شدن یافت می‌شود و این موضوع نگرانی‌هایی را به شهروندان ایجاد کرده است.

مرتبط با این خبر:

به اشتراک بگذارید:
تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: