Asset 1SWN

یک زن در تخار پس از غرق‌شدن یک کودکش، خود و دو کودکش را غرق کرد

takhaar

مسئولان محلی تخار می‌گویند که باشنده‌گان روستای «لُژده» ولسوالی فرخار این ولایت، روز گذشته جسدهای یک بانو و سه کودکش را از دریای این روستا پیدا کرده و به خاک سپرده‌اند.

سیف‌الدین مشتاق، ولسوال فرخار ولایت تخار به سلام‌وطندار می‌گوید، دو روز پیش (یک‌شنبه، دوازدهم ثور/اردیبهشت) بانویی به‌نام فهیمه که در روستای «لُژده» این ولسوالی زنده‌گی می‌کرد، پس از غرق‌شدن یک دخترش، خود و دو کودکش را که یکی پسر و یکی دختر بود، نیز غرق کرده است.

به گفتۀ ولسوال فرخار، فهیمه ۲۵ سال داشته و باشندۀ اصلی ولایت کندز بوده است. آقای مشتاق می‌افزاید، این بانو زمانی که از غرق‌شدن دخترش خبر می‌شود، خود و دو کودکش را هم غرق می‌کند. به گفتۀ سیف‌الدین مشتاق، همسر این بانو هنگام این روی‌داد در خانه‌اش نبوده و به‌خاطر چراندن مواشی به کوه رفته بوده است.

سلام‌وطندار فارسی را در فیس‌بوک دنبال کنید

فرماندهی پولیس تخار می‌گوید که انگیزۀ این روی‌داد هنوز روشن نشده است. خلیل اسیر، سخنگوی فرماندهی پولیس تخار با تأیید این روی‌داد می‌گوید که بررسی‌های پولیس در پیوند به این‌روی‌داد آغاز شده است.

در همین حال، باشنده‌گان روستای «لژده» می‌گویند، فهیمه پس از این‌که خبر می‌شود دخترش غرق شده، نخست خانه‌اش را به آتش می‌کشد و بعد با دو کودکش خودشان را به دریا می‌اندازند.

مرتبط با این خبر:

کلیدواژه‌ها: // //

به اشتراک بگذارید:
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print
اخبار و تحلیل‌های مرتبط

اخبار و گزارش‌های سلام وطن‌دار را از شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فیسبوک

توییتر

تلگرام